o Pepíčkovi

15. ledna 2008 v 19:18 | ivanka |  Vtipy

Zkoušení
Tak děti, jak dělá ovečka? Prosím, bé, bé. Správně. A jakpak dělá pejsek? Prosím, haf haf. Výborně, a jak dělá kravička ? Přihlásí se Pepíček a povídá: "Dobrý den děti, posaďte se."
Příchod tatínka
Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez klepání.
Paní učitelka mu povídá: "Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek!"
Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy a řve: "Tak co, vy kurvy! Nečekali ste mě, co?"
Návštěva
Blaženka volá Pepíčkovi a říká: Pepíčku, přijď večer k nám, nikdo nebude doma. Pepíček se navoní, vymydlí, jde k Blažence, zazvoní a........ nikdo není doma!
Zničený gramofón
Rodiče večer spechají do divadla a pustí Pepíčkovi gramofon, aby po doposlechnuti desky šlo spát. Vrati se za dvě a pul hodiny, dite bije hlavou o zeď a volá- : "Chci! Chci! Chci!"- A z gramofonu se ozývá:- "Chcete slyšet pohádku? Chcete slyšet pohádku? Chcete slyšet pohádku? ...
Urážka
Začínající učitelka si chce na své třídě vyzkoušet poznatky z psychologie: "Každý, kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Po chvilce se v tiché třídě postavil Pepíček. Kantorka povídá: "Pepíčku, tak ty si myslíš, že jsi hloupý ?" "Ne, prosím, ale přišlo mi nefér nechat vás stát jedinou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama