o Policajtech

15. ledna 2008 v 19:22 | ivanka |  Vtipy

Omyl
Jdou dva policajti parkem se psem, projdou kolem lavičky s partou mladých lidí. Dojdou za roh a jeden policajt čapne čokla za zadní nohy a prohlíží si ho zespodu a ten druhej valí oči a ptá se: "Co je, Franto?" Franta odpovídá: "Jak jsme šli kolem těch mladejch, tak někdo říkal, že už zase jde ten pes se dvěma ču....ma..."
10 000sk
Policajti mají dobrý den a tak udělují peníze za bezproblémovou jízdu. Zastaví první auto a oznamují:"Blahopřejeme vyhráváte 10 000kč za vzornú jízdu.Řidič:Paráda už 10 let si plánuji udělat řidičák. Žena:Neposlouchejte ho, když si vypije neví co říká.Babka:Já sem vám říkala že to auto nemáme krást.Z kufra sa ozve:Už sme za hranicama?
Ve škole
- Deti, jak dela ovecka?
- Beeee.
- Dobre, a jak dela kohoutek?
- Kykyrykyyy - Dobre. A jak dela svine?
- Dobry den, silnicni kontrola, Vase doklady, prosim.
Puzzle
"Karle, asi jsem geniální.", povídá policajt kolegovi. "Jak to?", diví se parťák. "Představ si, že jsem si koupil puzzle a na něm je napsáno 3-5 let. No, vidíš a mě to trvalo jenom jeden rok."
Matlání patlání
Chlapecek si hraje na piskovisti a matla pisek s hovnem.Prijde k nemu policajt a rika:"Co to delas?" "Matlam, patlam." "a co matlas?" "hovna s piskem." "a co to bude?" "Policajt!!!" Policajt mu da pohlavek a odejde. Za tyden ta sama situace... "Chlapecku, co to delas?" "Matlam hovna s piskem" "a co to bude?" "vojak" "mas strach?" " Ne mam malo hoven...."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama